• 5/ 5

  Acele etmeden , size zaman ayıran , tanımaya özen gösterip sizi de kendinize tanıtan harika bir uzman. Süreç tamamlanmasına yakın zihnimdeki rahatlığı şöyle tarif edebilirim ; zihnimde mentol ferahlığı. Size neyin iyi geldiğini birlikte keşfedeceğiniz bir süreç yaşayacaksınız ve bir uzmandan destek aldıktan sonra değişen hayatınızı kendi gözlerinizle göreceksiniz. Terapi sonrası da tavsiyeler ile güçlü kalmanızı sağlayan , iyi analizler yapan , alanında çok güçlü biri. Nilüfer Hocam iyi ki varsınız !

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Kendimi o kadar guvende hissettiriyor ki iyi ki tanismisiz diyorum Nilufer Hoca ile. Herseyi nedeni ve bilimsel dayanagi ile anlatmasi yaptigimiz terapinin dogru oldugunu hissettiriyor. Kendimle ilgili en ufak anlattigim detayi hatirliyor ve gercek hayattan örnekler veriyor. Hep boyle profesyonel ka lmasi dilegi ile

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Nilüfer Hanım, ilk psikolog deneyimime rağmen tamamen tarafsız bir şekilde yorum yapacak olursam bana iyi geliyor. Benim ne istediğimi biliyor bana seçenekler sunup yaklaşımlarımı kendi tercih etmemi sağlıyor. Bana yeni bakış açıları kazandırıyor. Ödevler veriyor ve tüm hafta buna yoğunlaşmamı aslın da ne hissettiğimi anlamama yardımcı oluyor. Enerjisi çok güzel. Diksiyonu ve hitap şekli beni yabancı biriyle konuşmuşum gibi hissettirmiyor. Çok profesyonel çok rahat geçiyor görüşmelerimiz. Umarım uzun seneler beraber çalışırız ve kendi iç yolculuğumda aydınlamamı sağlamama destek olur.

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Daha öncesinde farklı bir psikologla görüşme sağlamıştım ama Nilüfer Hanım gerçekten iyi iletişim kurabildiğim ne şekilde yönlendirmesini çok iyi bilen bir psikolog. Ona çok teşekkür ediyor ve herkese tavsiye ediyorum. Çevremde kendisini tavsiye ettim. 1 yıla yakındır danışmanlık hizmeti aldım ve devam ediyorum. Seanslarımızdan sonra anda kalabilmeyi, uyguladığımız metotları hayatı uygulayabilmeyi öğrendim. Kendisinden aldığım danışmanlık hizmetinden fazlasıyla memnunum.

  1 ay önce
 • 5/ 5

  Nilüfer Hanım'ı tanıdığımda daha aceleci, sakin olmayı beceremeyen bir insandım.Şu an onları aştığımı düşünüyorum. İyi ki kendisiyle tanışmışım ve iyi ki hala kendisinin yanındayım.Kendimde kabul etmem gereken şeyleri güzel bir şekilde farkettirdi bana.Kendim ve etrafımla ilgili birçok şeyi kabul edemiyordum.Gösterdiği yol güzeldi.Benim eksik olduğum,yanlışım olduğu konularda kendi yaptıklarıyla değil söyledikleriyle benim fark etmemi sağladı.Kendisi çok samimi bir insan, kesinlikle onun yanında rahat olabiliyorum.Çok rahat şekilde her şeyi paylaşıyorum kendisiyle.Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum kendisini.

  1 ay önce

Yorum gönderin

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Lütfen Bilgi Almak İstediğiniz Konuyu Bildirin. Örnek: Yetişkin Terapisi Fiyat Bilgisi